Pristatymas

Užsakytas prekes  interneto parduotuvėje Barex.lt pristatome visoje Lietuvoje (į užsienį siunčiame atskirus susitarimu),  per 1 – 2 darbo dienas po apmokėjimo (užsakymo diena neįskaičiuojama).

Prekės pristatomos tik darbo dienomis.

Pristatymo mokestis Lietuvoje – 10 litų/ 2.90 Eur (užsakymams į Kuršių Neriją imamas papildomas 60 Lt/ 17.38 Eur už siuntinį mokestis). Jei Pirkėjo užsakymo suma (po visų jam priklausančių nuolaidų) yra 99 Lt/ 28.67 Eur ar daugiau, pristatymas yra nemokamas. Taip pat Prekes galite nemokamai atsiimti Kaune. Žemaičiu g. 31

 

a)Tikslų pristatymo adresą (pristatymo adresas gali skirtis nuo Pirkėjo adreso);

b) Mobiliojo telefono numerį;

c) Laiko intervalą (jei pristatymo adresas yra viename iš 10 didžiausių Lietuvos miestų);

d) Kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui ( pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.)

Jei pristatymo adresas bus viename iš šių miestų - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje – turite galimybę pasirinkti jums patogų siuntinio pristatymo laiko intervalą:

* 8-14 val.;

* 14-18 val.

* 18-22 val.;

Visuose kituose Lietuvos miestuose siuntinį pristatysime 8-18 val. Kurjeris informuos Jus apie numatomą pristatymo laiką iš vakaro. Taip pat Jūs gausite žinutę prieš pristatant Jums siuntinį.

 

Svarbu! Priimdami iš kurjerio siutinį, patikrinkite, ar nėra pažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir informuokite mus el.paštu info@barex.lt per 3 kalendorines dienas.